Корзина
Інтернет-магазин "Leea"
+380997269281
+380997269281

Гіроборди

Гіроборди і гіросутери сьогодні користуються надзвичайно високою популярністю серед молоді. На них можна ганяти по парку, велосипедних доріжках, тротуарах та навіть по траві: просто їздити або проробляти різні трюки. Це весло і корисно для здоров'я.

Так що якщо ви хочете принести своїй дитині радість, купіть йому гіроборд або гіроскутер. Це буде найкращим подарунком. Тим більше що на нашому сайті ви знайдете якісні і функціональні моделі за доступною ціною, серед яких зможете підібрати пристрій, що підходить за кольором, дизайну, вантажопідйомності, вагою, набору функцій.

Гіроборди і гіроскутери - доступний і безпечний транспорт
Гіроборди і гіроскутери працюють від електричного заряду, що надходить від вбудованого акумулятора, який заряджається від звичайної електромережі. Так що проблем з харчуванням у вас не виникне. Заряджати пристрій можна просто вдома, включивши в розетку. Такий вид транспорту економічний і абсолютно екологічно безпечний.

Моделі відрізняються за обсягом акумулятора і потужності, тому кожна з них розрахована на різний час використання. Це необхідно враховувати при виборі. На гіроборде або гіроскутере з великим об'ємом акумулятора вийде виконати довший шлях.

Управління гіроскутером і гіробордом
Управління пристроєм здійснюється за допомогою нахилів тіла. Навчитися такому досить просто. Практика показує, що будь-якій дитині необхідно всього кілька хвилин, щоб освоїти тонкощі управління гіроскутером або гіробордом. Хоча при першому погляді на дані пристрої складається враження, що навчитися на них їздити досить складно.

Прилад оснащений чутливими датчиками, які утримують платформу в потрібному положенні. Зміщуючи центр маси тіла в ту чи іншу сторону, можна змінювати швидкість або виробляти повороти в сторони. Наприклад, якщо зробити упор на п'яти, то швидкість транспорту знизиться, якщо нахилитися вперед - збільшиться. При зміщення центру ваги вліво або вправо можна зробити поворот наліво або направо або повністю розвернутися. Все просто і зрозуміло

Переконливе прохання перевіряйте товар при отриманні на пошті, у випадку якщо посилка перевірена удома і Ви виявили проблеми, товар обміну і поверненню не підлягає‼️ 
( При виявленні браку або недостачі обов'язкове фото і дзвінок з пошти.) 
Повернення тільки через акт співробітника пошти, ( НЕ ПОДИВИЛИСЯ, НЕ ПЕРЕВІРИЛИ, НЕ ПОБАЧИЛИ, НЕ ЗНАЛИ, НЕ ПРОЧИТАЛИ І Т. Д. 
ТОВАР обміну і поверненню не підлягає