Корзина
Інтернет-магазин "Leea"
+380997269281
+380997269281

Джампери та погостікі

Людство завжди прагнуло стрибнути «вище голови» і завдяки недавно з'явився новому екстремальному виду спорядження - джампери, ми можемо виконати цю мрію ще одним новим способом.

Джамперами називається пристрій, який дозволяє з мінімумом фізичних зусиль здійснювати стрибки до 3 метрів в довжину, 2 метрів у висоту і бігати зі швидкістю понад 40 км \ год.
    Первую модель джампера изобрели акробаты из Калифорнии Билл Гаффни и Том Уивер в 1954году. Однако  ещё ранее, в 1918 году в Петрограде  уже орудовала банда «попрыгунчиков», совершавших  ограбления и убегавших с места преступления  гигантскими шагами с помощью подпружиненных ходуль. Алексей  Толстой  в романе «Хождение по мукам» описывал их так: «…привязав к ногам особые пружины, они пугали в те времена весь Петроград». Страшные ходули с пружинами изобрел и изготовил  для банды грабителей ремесленник Демидов. Через некоторое время банда была уничтожена чекистами и аппарат Демидова был забыт на долгие годы.
     По третьей версии,  родиной джамперов является Австрия, где в  2004 году джамперы вновь были изобретены Александром Боком.  Вид спорта с использованием  этих джамперов  получил название Пауэрбокинг в честь своего изобретателя, а тех кто совершает прыжки, -  называют бокерами.
   Одним з основних елементів джамперів служить ресора, яка виготовлена ​​з вуглецевого волокна про спеціального пружного пластику. Вона витримує великі навантаження з хорошим запасом. Надійна система кріплень фіксує гомілку і робить джампери «продовженням» ніг. Не менш важливим елементом є гумова п'ята, яка забезпечує зчеплення з будь-якими поверхнями під різними кутами. Важелі, з'єднані з ресорою зроблені з алюмінієвого сплаву підвищеної міцності. Вони дозволяють стискати ресору і використовувати її кінетичну енергію для виконання стрибків.


Джампери - хороший тренажер, так як при русі з їх допомогою, людина задіює м'язи живота, грудної клітини і, як це не дивно, - навіть м'язи рук. При використанні джамперів, всі рухи виконуються на пружною і нестійкою поверхні. Через це, - щоб утримати тіло в рівновазі, нервові закінчення, що вловлюють власні рухи і положення тіла, працюють із загостреною чутливістю. В результаті медичних досліджень, спортивними лікарями зроблено висновок, що взаємодія м'язів, нервів і суглобів при роботі на цьому спортивному снаряді, тобто, координація рухів, покращується. Використання джамперів розвиває рефлекси і покращує поставу, так як працює не одна або кілька груп м'язів, а м'язовий каркас всього тіла.
З вищесказаного можна зробити висновок, що використання пристрою «джампер», - являє собою новий, ефективний метод тренувань, який допомагає поліпшити стан здоров'я як у дітей, так і у дорослих, завдяки взаємодії всіх груп м'язів і більшості органів тіла, а в якості бонусів , - власники джамперів отримують від стрибків величезне задоволення.

Для того щоб задоволення нічого не затьмарювало, слід дотримуватися кількох нескладних правил. Ось вони:

1) Правильно підбирайте джампери відповідно зі своєю вагою. (Випускаються моделі, розраховані на вагу від 30 до 110 кг.)
2) Використовуйте зручний одяг (підійде спортивна, для занять легкою атлетикою)
3) Всі кріплення повинні бути добре підігнані і затягнуті для надійної фіксації ноги.
4) Слід ретельно відрегулювати захист гомілок і колін.
5) Для попередження травм необхідно користуватися шоломом, наколінниками і налокітники.
6) Для початківців Бокерів обов'язково потрібно стороння допомога для того, щоб можна було піднятися, особливо в разі падіння.
7) Для здійснення стрибків потрібно вибирати тверду і рівну поверхню.
8) Для запобігання зіткнення з перешкодами, краще щоб їх не було поруч.
9) Перед використанням джамперів, рекомендується провести комплекс розігрівають вправ для м'язів ніг;
10) Не рекомендується в джампери стояти тривалий час на одній нозі;
11) Без балансування або здійснення невеликих кроків, неможливо утримувати рівновагу на місці.
12) Не слід нахилятися вперед або назад, так як винос центру ваги за межі тіла загрожує падінням.
13) Для того, щоб утримувати рівновагу, під час здійснення стрибків слід розводити руки в сторони.
14) Категорично зпарещается користуватися джамперами поряд з проїжджою частиною.

 

Переконливе прохання перевіряйте товар при отриманні на пошті, у випадку якщо посилка перевірена удома і Ви виявили проблеми, товар обміну і поверненню не підлягає‼️ 
( При виявленні браку або недостачі обов'язкове фото і дзвінок з пошти.) 
Повернення тільки через акт співробітника пошти, ( НЕ ПОДИВИЛИСЯ, НЕ ПЕРЕВІРИЛИ, НЕ ПОБАЧИЛИ, НЕ ЗНАЛИ, НЕ ПРОЧИТАЛИ І Т. Д. 
ТОВАР обміну і поверненню не підлягає