Корзина
Інтернет-магазин "Leea"
+380997269281
+380997269281

Гірські велосипеди

Розмір коліс
Гірські велосипеди мають розміри коліс 26,27,29 дюймів. Слід враховувати, що якщо Ви берете байк підлітку або дівчині невисокого зросту, то краще віддати перевагу колесам розміру 26. Велосипеди з розміром коліс 27 і 29 дюймів мають довшу базу і стануть максимально зручними для людей високого зросту.

Матеріал рами
Відрізняються велосипеди по матеріалу рами: алюмінієві і сталеві, перші відрізняються своєю міцністю, легким вагою, варто знати, що на алюмінієвій рамі з часом не утворюється іржа, наприклад, від неправильного або гаражного зберігання.

Сталеві рами беруть своєю низькою ціною і різноманітністю варіантів, так як спочатку велосипеди виробляли саме на таких рамах. Чого вартий рідна «Україна», яка так само проводилася на звичайній сталевій рамі. Ну що ж, не погано, правда?

Рекомендація магазину - однозначно варто віддати перевагу варіантам на алюмінієвій рамі, велосипеди на такий рамі оснащують більш якісними комплектуючими, такі мають більший ресурс і більш точну роботу.

Типи гальм
Дисковий механічний - гальмування відбувається від двох колодок, що знаходяться в гальмівній машинці, приводяться в дію сталевим тросом. які при гальмуванні блокують гальмівний диск (ротор). При інтенсивному катанні раз в 1-2 місяці слід підтягувати сталевий трос за допомогою шестигранника, зробити це зможе будь-хто, навіть перебуваючи далеко від будинку, необхідно лише дотримуватися інструкції.

Ободной механічний - по праву найпростіша конструкція гальм, являє собою два важелі, які мають гумові колодки, прикріплені на пір'ї вилки і задньому трикутнику. Гальмування відбувається від двох колодок, які блокує безпосередньо обід

Дисковий гідравлічний - один з найефективніших типів гальм, часто використовується в велоспорті. На відміну від гальм механічного типу, зусилля від ручки передається за допомогою гальмівної рідини. Ефективність передачі зусилля на колодки, модуляція приблизно в 10 разів - досить трохи натиснути на гальмівну ручку і гальма відпрацюють моментально. З цього з'являється менший гальмівний шлях, можливість використовувати на спусках по бездоріжжю, загальний комфорт при катанні велосипедиста, висока надійність, такі в свою чергу мають найбільший термін служби. Залежно від інтенсивності катання потребують 1-2 рази на рік в обслуговуванні, яке проводиться спеціальним інструментом для прокачування гальм (в будь-який веломастерні вашого міста).

1 2 ... 4

Клас перемикачів


Sun Run - базовий клас перемикачів Китайського виробництва, відмінно підійдуть як для першого велосипеда зі швидкостями для діток або підлітків. Перемикачі такого типу встановлюють на бюджетні велосипеди, з можливістю подальшої заміни. Мають невеликий ресурс, при інтенсивному катанні до 12 місяців, дітки без заміни користуються набагато довше, до 3-х років. Велосипеди з такими перемикачами мають найпривабливішу ціну.

Shimano Tourney - перемикачі Японського виробника «Shimano» по праву кращий варіант за свої гроші. Такі підійдуть для прогулянок вихідного дня по парку, що не поспішаємо катанням, відмінний варіант як для першого велосипеда. Велосипеди на таких перемикачах мають доступну ціну і по праву можна вважати надійними. Ресурс при інтенсивному катанні до 2-х років, але в порівнянні з перемикачами «Sun Run» мають більш чітке перемикання.

Shimano Altus і Shimano Acera - міцний перемикач від Японського виробника «Shimano» ідеальний варіант для щоденних поїздок на роботу і покатушек по бездоріжжю; коріння, тряска, підйоми в гору і спуски - все ні по чому такому перемикача. Ресурс таких перемикачів значний, при інтенсивному катанні до 4-х років.

види Шифтер
Гріпшіфт - схожі на мотоциклетні, що крутяться ручки. Механізм роботи полягає в проворачивание важеля на певну кількість обертів. При повороті можна перемкнути відразу на різні передачі і в протилежні сторони. Мінус системи - точність роботи нижче критичного Шифтер. Плюси - невисока ціна.

Тригерні шіфтери - кращий вибір для щоденних поїздок на велосипеді. Більш чітке, клавишное перемикання, перемикання в порівнянні з гріпшіфтамі. Окремо розташовані клавіші скидання і набору швидкостей, розташовані по обидва боки керма, для заднього і переднього перемикача.

 

Отримуючи посилку, і підписуючи декларацію на пошті - ви погоджуєтеся з тим
що товар був перевірений на пошті, вас все влаштувало і претензій до магазину не маєте.
Усі питання по замовленому товару наша компанія приймає
тільки при поводженні з відділенням пошти у момент перевірки.